VÝSLEDKY VÝSTAV A TITULY

26. září 2007 v 1:40 |  Výstavy


INTERŠAMPION


06.01. 2005

KLUBOVÝ ŠAMPION

květen 2003

Kvalifikace na Cruft 2008

01. 09. 2007

ČESKÝ ŠAMPION

23. 03. 2004
Slovenský šampion krásy mladých
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
Slovenský grand šampion
30. 01. 2001
31. 01. 2003
02. 02. 2005

ŠAMPION POLSKA

28. 01. 2003

ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY

16. 05. 2004
ŠAMPION BULHARSKA
Grandšampion Bulharska
14. 10. 2005

24. 08. 2007


BALKÁNSKÝ ŠAMPION

22. 05. 2004

ŠAMPION MAKEDONIE

26. 08. 2006

ŠAMPION RUMUNSKA
01. 09. 2007


ZÍSKANÉ TITULY V PŘEHLEDU:

12x CACIB












4x R.CACIB




19x BOB



















BIG 2
BIG 3
BIG 3
MVP Sczcecin
MVP Trenčín

MVP Sofia
MVP Sofia
MVP Targu Mures
MVP Trenčín
MVP Brno
MVP Sofia
MVP Ochrid
MVP Ochrid
MVP Targu Mures
MVP Targu Mures

MVP Krakow

MVP Bratislava
MVP Bratislava
MVP Trenčín

NV Prešov

NV Prešov
NV Nowa Ruda
MVP Trenčín
MVP Sofia
MVP Sofia
MVP Targu Mures
MVP Targu Mures
NVP Ostrava
NV Medugorje
MVP Sofia
NV Ochrid
MVP Ochrid

NV BRFK Ochrid
SV Ochrid
NV Ochrid
MVP Ochrid
MVP Targu Mures
MVP Targu Mures

MVP Sofia
MVP Sofia
NV Ochrid

23. 06. 2002
25. 01. 2003
17. 05. 2003
18. 05. 2003
06. 09. 2003
24. 01. 2004
08. 02. 2004
22. 05. 2004
27. 08. 2006
26. 08. 2007
01. 09. 2007
02. 09. 2007

29. 06. 2002
24. 08. 2002
25. 08. 2002
24. 01. 2004

30. 09. 2001
06. 10. 2002
08. 12. 2002
25. 01. 2003
17. 05. 2003
18. 05. 2003
06. 09. 2003
07. 09. 2003
21. 03. 2004
16. 05. 2004
22.05. 2004
26. 08. 2006
27. 08. 2006
24. 08. 2007
24. 08. 2007
25. 08. 2007
26. 08. 2007
01. 09. 2007
02. 09. 2007

17. 05. 2003
22. 05. 2004
25. 08. 2007

Rozhodčí: Barbara Larska - PL
Rozhodčí:: Piotr Król - PL
Rozhodčí: Ivan Dimitrov - BG
Rozhodčí: Stefan Sinko - SLO
Rozhodčí: Roberto Schill - RO
Rozhodčí: Tibor Havelka - SK
Rozhodčí: Marie Marušková - CZ
Rozhodčí: Zeidl Jósef - H
Rozhodčí: Sunčica Lazič - SCG
Rozhodčí: Robi Trajkovski - MK
Rozhodčí: Roberto Schill - RO
Rozhodčí: Dimitris Antonopoulos - GR

Rozhodčí: ??? - B
Rozhodčí: Petru Muntean - RO
Rozhodčí: Peter Harsányi - H
Rozhodčí: Janusz Opara - PL
4x CAJC SK




4x CAC CZ




8x CAC SK








3x CWC PL



4x CAC BG




4x CAC RO




2x CAC BIH


5x CAC MK


NV Prešov
MVP Nitra
KV Nitra
MVP Trenčín

NV Ostrava
MVP Praha
MVP Brno
NV Ostrava

MVP Nitra
MVP Bratislava
MVP Bratislava
NV Prešov
MVP Trenčín
NV Nitra
MVP Trenčín
MVP Trenčín

MVP Lodž
MVP Sczcecin
NV Nowa Ruda

MVP Sofia
MVP Sofia
MVP Sofia
NV Ochrid

MVP Targu Mures
MVP Targu Mures
MVP Targu Mures
MVP Targu Mures

Široki Brjag
Medugorje

NV Ochrid
MV Ochrid
SV Ochrid
NV Ochrid
MVP Ochrid
30. 09. 2001
03. 11. 2001
03. 11. 2001
26. 01. 2002

07. 04. 2002
05. 06. 2003
08. 02. 2004
21. 03. 2004

01. 06. 2002
24. 08. 2002
25. 08. 2002
06. 10. 2002
25. 01. 2003
22. 03. 2003
24. 01. 2004
24. 01. 2005

04. 05. 2002
23. 06. 2002
08. 12. 2002

17. 05. 2003
18. 05. 2003
22. 05. 2004
24. 08. 2007

06. 09. 2003

07. 09. 2003
01. 09. 2007
02. 09. 2007

15. 05. 2004
16. 05. 2004

26. 08. 2006
27. 08. 2006
24. 08. 2007
25. 08. 2007
26. 08. 2007

Rozhodčí: Magdalena Musial - PL
Rozhodčí: Iwona Urbanowska - PL
Rozhodčí: Bedřich Meszáros - SK
Rozhodčí: Libuše Ubrová - CZ

Rozhodčí: Tomáš Kučera - CZ
Rozhodčí: Olga Dolejšová - CZ
Rozhodčí: Marie Marušková - CZ
Rozhodčí: Petr Řehánek - CZ

Rozhodčí: István Czépai - H
Rozhodčí: Petru Muntean - RO
Rozhodčí: Peter Harsányi - H
Rozhodčí: Olga Dolejšová - CZ
Rozhodčí: Piotr Król - PL
Rozhodčí: Bedřich Meszáros - SK
Rozhodčí: Tibor Havelka - SK
Rozhodčí: Janusz Opara - PL

Rozhodčí: Dany Meyer - F
Rozhodčí: Barbara Larska - PL
Rozhodčí: Janusz Opara - PL

Rozhodčí: Ivan Dimitrov - BG
Rozhodčí: Stefan Sinko - SLO
Rozhodčí: Jósef Ziedl - H
Rozhodčí: Ivan Dimitrov - BG

Rozhodčí: Roberto Schill - RO
Rozhodčí: Stefan Sinko - SLO
Rozhodčí: Roberto Schill - RO
Rozhodčí: Dimitris Antonopoulos - GR

Rozhodčí: Dušan Paunovič - SCG
Rozhodčí: Paul Stanton - E

Rozhodčí: Pero Božinovski - MK
Rozhodčí: Sunčica Lazič - SCG
Rozhodčí: Mile Aleksoski - MK
Rozhodčí: Liljana Stojkovič - F
Rozhodčí: Pero Božinovski - MK

Národní vítěz NV Ostrava

Krajský vítěz KV Praha

Víťaz Slovenska mladých NV Prešov

Klubový víťaz Slovenska mladých KV Nitra

Víťaz Slovenska NV Prešov

Invicator Targu Mures NV Targu Mures

Šampion Sofie MVP

Vítěz speciální výstavy V.skupiny FCI SV Ochrid 24. 08. 2007
Národní vitěz Rumunska NV Targu Mures

Dobble Dracula DogShow Winner MVP Targu Mures

2x účast "Šampión šampiónov" Bratislava (finále)

ČESTNÁ TŘÍDA:
  • SV Zbraslav u Brna 2004
  • SV Zbraslav u Brna 2006
  • MVP Duodanube Bratislava 2006
  • KV Konopiště 2007
  • SV Zbraslav u Brna 2007
  • KV Konopiště 2008
  • 21.03. 2004
  • 10.05. 2003
  • 30.09. 2001
  • 03.11. 2001
  • 06. 10. 2002
  • 07. 09. 2003
  • 22. 05. 2004
  • 24. 08. 2007
  • 02. 09. 2007
  • 01.-02. 09. 2007
  • 2003 a 2005

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama